Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 16.01.2015 16:01:08 

KENNEL\'S INFO

Vzkazy
19.04.2015
• eli  |  19.04.2015 11:53:23  |  IP: 78.102.---.---
Dobrý den,prosím o přidání našeho webu-skupina 8 - Portugalský vodní pes, Z trajleru:http:// http://www.portugalskyvodnipes.wbs.cz

14.01.2015
• Kennel´s Info  |  14.01.2015 15:58:35  |  IP: 94.113.---.---
Od dnešního dne začínáme fungovat i na FB. Najdete nás pod stejným názvem

07.05.2013
• Bo  |  07.05.2013 11:07:56  |  IP: 217.162.---.---
Dobry den prosim o opravu u stranek Aljasskych malamutu Vlci severu adresa je http://vlciseveru.webnode.cz a take jeste vlozeni novych stranek ktere spravuji jedna se o stranky yorkshire terier Sqardet http://squardet.webnode.cz predem moc dekuji. Bo

18.03.2013
• NASTASS  |  18.03.2013 20:20:35  |  IP: 178.92.---.---
Gr.8 Labrador retriever NASTASS
http://labr-layma.ucoz.ru

10.03.2013
• Marie Lupačová  |  10.03.2013 22:51:04  |  IP: 31.192.---.---
Prosím o doplnění mé chovatelské stanice, skupina 9, Boloňský psík: www.lumatomio.wz.cz

17.01.2013
• Eva Černohubová  |  17.01.2013 00:24:10  |  IP: 77.48.---.---
Dobrý den, prosím o přídání následujících webů, které spravuji. Velmi děkuji
Auvergneský ohař, Bohemia Horrido http://www.bohemia-horrido.com
Peruánský naháč + Západosibiřská lajka, Anika Vevos http://www.anikavevos.cz
kavalír king charles španěl, Králův Španěl http://kavalir.ic.cz
Bretaňsý ohař + Pattardale terrier, z Taranky http://ztaranky.cz
Bulteriér + Německý ovčák + bordeauxská doga, Nitarm
http://www.nitarm.cz
Čínský chocholatý pes + Peruánský naháč, Šenvert Hills
http://www.senvert-hills.unas.cz
Šarpej, Princess of Moravia http://www.princessofmoravia.cz
Shih-tzu, Disanfe http://www.disanfe.cz
Leonberger, Baci Leon http://www.leonmagic.cz
Francouzský buldoček, Slámova zahrada http://buldocek.unas.cz
Rhodéský ridgeback + sloughi, Kost Tarro http://www.kost-tarro.cz
Anglický kokršpaněl, z Charvátské http://www.kokrweb.cz
americký kokršpaněl, Hamistu http://www.americancocker.cz
tibetská doga, Hamistu http://www.tibetska-doga.com
Pudl bílý královský, Envy http://www.salon-bonny.cz
Coton de Tulear, Ráj Karpat http://www.rajkarpat.cz
stafordšírský bulteriér, Domidar Dogs http://www.domidar.cz
stafordšírský bulteriér, Kostelorli http://www.kostelorli.com
Jack russell terrier, Z Falkenštejna http://www.jrterier.cz
Kolie krátkosrstá + tibetský terier, of Bohemia Balada http://www.bohemia-balada.cz
Cavalier king Charles spaniel, Jollynea‘s http://www.jollyneas.cz
zlatý retriever + toy pudl, Kajpeto http://www.strihani-psu.net
Německý ohař krátkosrstý + pointer, Farista Almas http://www.faristaalmas.cz
basset hound, Ze Srdce Brd http://www.basseti.cz
irský vlkodav, Really Irish http://www.reallyirish.cz
Střední pudl, Paganiniho symfonie http://www.the-poodle.com
anglický špringršpaněl, Mysterion Britanica http://www.mysterion-springer.com
tibetská doga, Sirius Nova http://www.tibetskadoga.com
maďarský ohař krátkosrstý, z Elevenu http://www.madarsky-ohar.net

27.12.2012
• lida + puntíci  |  27.12.2012 23:14:49  |  IP: 194.213.---.---
Díky Ivi
• Iveta  |  27.12.2012 20:19:13  |  IP: 217.170.---.---
Ahoj Liduš.
Tedy klobouk dolů,tyhle webovky jsou skvělé. Měj se pěkně. Zdraví Iveta s Corinnou.

29.06.2012
• Riccoletto  |  29.06.2012 20:18:31  |  IP: 88.102.---.---
Tak do třetice! www.riccoletto.websnadno.cz
• Riccoletto  |  29.06.2012 20:15:43  |  IP: 88.102.---.---
Oprava,www.riccoletto.websnadno.cz,díky



Nový vzkaz
nick  
text
 
 
363+2nula  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist